informacja w biurze

O firmie

 Ośrodek szkolenia kierowców L.K.D  Somoninio.

Zaprasza
                                                                                          

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH NIEOPROCENTOWANYCH

Zapisy  609-649-057

Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy w kategorii B oraz osób posiadających prawo jazdy, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą.

Przyszłych kierowców szkolimy rzetelnie z dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Nasza Kadra posiada wykształcenie pedagogiczne wyższe i solidne przygotowanie instruktorskie, które pozwala nam jak dobierać metody nauczania, aby zajęcia były prowadzone profesjonalnie.

Nauka jazdy wymaga sprawnego samochodu dlatego posiadamy dwa pojazdy KIA RIO IV (identyczne jak na egzaminie państwowym!) są w bardzo dobrym stanie technicznym, posiadającym klimatyzację na upalne dni by czuć się komfortowo.

Posiadamy własną salę wykładową w pełni wyposażonż w pomoce naukowe. Zajęcia teoretyczne są prowadzone przy użyciu najnowocześniejszych technik dostępnych na rynku i są przygotowane by przekazać kursantom pełną i rzetelną wiedzę.

Godziny zajęć są dostosowane do potrzeb klienta. Na życzenie kursanta zajęcia praktyczne mogą być indywidualne lub dwuosobowe, a także kursy weekendowe.

W trosce o naszych kursantów staramy się jak najlepiej wykorzystać 30 godzin zajęć praktycznych, aby przygotować ich do zdania egzaminu państwowego, dlatego też bardzo dokładnie zapoznajemy ich z trasami i egzaminacyjnymi aby podczas egzaminu czuli się komfortowo i bezpiecznie. Kurs zakończony egzaminem wewnętrznym.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług. Naszych klientów od pierwszych chwil traktujemy indywidualnie.

Copyright © by OSK LKD www.osk-lkd.pl Kinga i Daniel Lewna, Wszystkie prawa zastrzeżone 2022