05.03.2018

O firmie

 Ośrodek szkolenia kierowców L.K.D w Somoninie.

Zaprasza

 

NOWY KURS 05.03.2018 r. godz. 18.00

 

                                                                                          

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH NIEOPROCENTOWANYCH

Zapisy  609-649-057

Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy w kategorii B oraz osób posiadających prawo jazdy, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą.

Przyszłych kierowców szkolimy rzetelnie z dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Nasza Kadra posiada wykształcenie pedagogiczne wyższe i solidne przygotowanie instruktorskie, które pozwala nam jak dobierać metody nauczania, aby zajęcia były prowadzone profesjonalnie.

Nauka jazdy wymaga sprawnego samochodu dlatego nasze pojazdy Toyota Yaris 2, Toyota Yaris 3  (identyczne jak na egzaminie państwowym!) są w bardzo dobrym stanie technicznym, posiadającym klimatyzację na upalne dni by czuć się komfortowo.

Posiadamy własną salę wykładową w pełni wyposażoną w pomoce naukowe. Zajęcia teoretyczne są prowadzone przy użyciu najnowocześniejszych technik dostępnych na rynku i są przygotowane by przekazać kursantom pełną i rzetelną wiedzę.

Godziny zajęć są dostosowane do potrzeb klienta. Na życzenie kursanta zajęcia praktyczne mogą być indywidualne lub dwuosobowe, a także kursy weekendowe.

W trosce o naszych kursantów staramy się jak najlepiej wykorzystać 30 godzin zajęć praktycznych, aby przygotować ich do zdania egzaminu państwowego, dlatego też bardzo dokładnie zapoznajemy ich z trasami i egzaminacyjnymi aby podczas egzaminu czuli się komfortowo i bezpiecznie. Kurs zakończony egzaminem wewnętrznym.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług. Naszych klientów od pierwszych chwil traktujemy indywidualnie.

Copyright © by OSK LKD www.osk-lkd.pl Kinga i Daniel Lewna, Wszystkie prawa zastrzeżone 2018